Атлетико Мадрид и Сампдория ще играят на финала на традиционния предсезонен турнир „Рамон де Каранса”, който се провежда в Кадис.

Дюшекчиите ще имат възможност да спечелят 9-а титла от надпреварата, след като победиха домакините с 1:0.

Единственият гол отбеляза Раул Гарсия след почивката, когато се разписа със страхотен удар от ъгъла на наказателното поле, въпреки че останаха съмнения дали изобщо искаше да стреля или пък опитваше да центрира.

В другия мач Сампдория победи Севиля с 2:0. Още в началото двата тима се сдърпаха след едно грубо нарушение срещу Фасио и това доведе до изгонването на Синиша Михайлович.

След почивката Едер откри от дузпа за италианците, при която бе изгонен Луисми, а в 71-ата минута Габиадини оформи крайния резултат със страхотно попадение. При контраатака той получи топката вдясно и с великолепен фалцов удар с левия крак я прати в далечния ъгъл на вратата.