Новото попълнение на Рома Пауло Дибала записа своя неофициален дебют с екипа на тима при загубата с 0:1 от Асколи в контрола, която се игра при закрити врата на тренировъчната база на “вълците”.

Нападателят стартира като титуляр за своя тим, но не успя да му помогне за отбелязването на гол. Българският национал Атанас Илиев взе участие за втородивизионния отбор в срещата, появявайки се в игра в началото на втората част и оставайки на терена в продължение на 30 минути.

Единственото попадение беше дело на Ерик Ботегин в 67-ата минута. В събота “джалоросите” имат контрола срещу Тотнъм.

Междувременно, другият римски клуб – Лацио, също загуби в контрола, отстъпвайки на втородивизионния Дженоа с 1:4. Само Чиро Имобиле (14’) успя да се разпише за “орлите”, докато за “грифоните” хеттрик заби Масимо Кода (5’, 18’, 51’), а Алберт Гудмундсон (54’) добави един гол от дузпа.