Торино победи с 2:1 като гост Рома и се класира на четвъртфинал в турнира за купата на Италия по футбол, след като Лоренцо Де Силвестри и Симоне Едера вкараха головете, а Ваня Милинкович-Савич спаси дузпа.

Защитникът Де Силвестри пропусна да се разпише рано в мача, но в 39-та минута поправи грешката си и вкара на добавка след спасяване на Лукаш Скорупски срещу Андреа Белоти. Стефан Ел Шаарави удари греда малко преди гола, а в началото на второто полувреме Милинкович-Савич спаси негов опасен удар.

Патрик Шик удари също греда в 67-та минута, а Симоне Едера се възползва от това и вкара за 2:0 шест по-късно, след като засече с глава центриране на резервата Алехандро Беренгуер.

Рома опита да се върне бързо в мача, но Един Джеко пропусна дузпа. Шик в крайна сметка вкара за 1:2 пет минути преди края на мача с удар в долния десен ъгъл, но "вълците" не успяха да изравнят.