Манчестър Сити постигна поредна победа в английската Висша лига, след като разгроми Борнемут у дома с 4:0.

Успехът е 17-и подред за тима в английския елит.

Момчетата на Пеп Гуардиола не оставиха никакъв шанс на съперника и отбелязаха 4 безответни попадения.

Серхио Агуеро в 27-та минута получи удобен пас от Фернандиньо и с глава откри резултата.

В 53-та минута аржентинецът асистира на Рахим Стърлинг, който с воле прати топката в горния десен ъгъл и удвои.

В 79-та минута Агуеро вкара втория си гол в мача, след като засече центриране на Бернардо Силва.

Пет минути преди края Данило покачи на 4:0, след като получи от Стърлинг и стреля в близкия ъгъл.

"Гражданите" продължават да са без поражение, като досега са загубили едва 2 точки от старта на сезона. Борнемут е 18-ти с 16 точки.

Манчестър Сити - Борнемут 4:0