Серията на Брентфорд от 3 поредни мача с голове в първата минута приключи, като този път Пчеличките се забавиха и се разписаха по-късно – във 2-ата.

Това стана при головото шоу от 5:3 срещу Уулвърхемптън, когато Дамсгор центрира и Нейтън Колинс засече с глава за 1:0.

Вълците изравниха в 5-ата чрез Матеуш Куня, но в 20-ата Брайън Мбемо вкара дузпа за домакините след намеса на ВАР.

Странд Нилсен възстанови равенството, който засече подаване на Аит-Нури, но почти веднага Норгор вкара за 3:2, пращайки топката в далечния ъгъл.

В добавеното време на първата част Итън Пинок засече с глава след корнер за 4:2,  а в края двата отбора си размениха по още един гол. Първо Карвальо вкара отблизо в 89-ата минута, след което в 93-ата Аит-Нури със силен удар успя да намери път през краката на Флекен.

Брентфорд има вече 10 точки и е в средата на класирането, докато Вълците остават на последно място с 1 и вече 21 допуснати голове.