Бренън Джонсън се разписа в 5-и пореден мач, а Тотнъм спечели и втория си двубой в Лига Европа, побеждавайки с 2:1 Ференцварош като гост в Будапеща.

Фланговият футболист влезе от пейката в средата на второто полувреме и в 86-ата минута реализира втория гол за отбора си, след подаване на Мадисън и удар, който се отби и от гредата.

Неговата серия започна в средата на септември, като последователно се разписа срещу Ковънтри, Брентфорд, Карабах и Манчестър Юнайтед.

Преди това Папе Сар бе открил за Шпорите в 23-ата минута след късмет и няколко рикошета, за да стигне топката до него.

Унгарците играха силно до 20-ата минута, но не успяха да поведат. Педро Поро удари греда преди паузата, а Ангелос Постекоглу очаквано направи серия промени в състава си.

В края Варга върна интригата, за да направи последните минути доста нервни за Тотнъм, но лондончани все пак удържаха преднината си, за да спечелят.