Илия Груев получи контузия още в средата на първото полувреме и бе заменен при равенството на Лийдс срещу Норич като гост в 8-ия кръг на Чемпиъншип.

Двубоят завърши 1:1, а засега не е ясно колко е сериозна контузията му, като той пострада още в началото, получи помощ и опита да продължи, но в 20-ата минута все пак отстъпи мястото си на Джо Ротуел.

Това е втори проблем в средата на терена за Юнайтед, след като в миналия мач Итън Ампаду увреди връзки на коляното и няма да играе до януари.

Иначе Джош Сарджънт откри за Канарчетата от дузпа в 15-ата минута, но в 60-ата Ларги Рамазани изравни след асистенция на Уилфред Ньонто.

Лийдс има 15 точки и е само с една загуба за сезона, като остава в битката в челото, докато Норич събира 12 точки, но също има амбиция да спечели промоция.