Соломон Рондон стана първият от почти 20 години във Висшата лига на Англия с хеттрик от удари с глава, осигурявайки победата на Уест Бромич над Суонси с 3:1.

Венесуелецът отбеляза трите гола само за 14 минути – между 50-ата и 63-ата, за да може Албиън да добави нови 3 точки към актива си и с 23 да бъде на отличното 7-о място в класирането. Две от асистенциите за него бяха на Крис Брънт, а другата на Мат Филипс.

Рондон е първият от Дънкан Фъргюсън срещу Болтън през 1997-а, който бележи три попадения по този начин и вече има 7 гола на сметката си за сезона.

Уейн Раутлидж върна един гол за Лебедите в 78-ата минута, но уелсците отново показаха неубедителни действия в защита и с 12 точки остават в зоната на изпадащите.