Юношите на Левски до 17 години победиха на стадион „Георги Аспарухов“  връстниците си от ЦСКА  в мач от 2-ия кръг на Елитната група в тази възраст. „Сините“ стигнаха до победата след знаменит обрат – от 0:2 до 3:2!

Гостите поведоха с попадения в 4-та и 13-та минути. „Сините“ започнаха обрата в 37-та минута с гол на Радостин Стоилов. Отново той изравни в 56-та, а Иво Мотев донесе победата на „Левски“ в 69-та минута.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е с пълен актив от точки след първите два кръга на надпреварата.

„Левски“ U17: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антонио Георгиев, 3. Антон Манов, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Самуел Велчев (18. Кристиян Вутов), 7. Кирил Манчев (17. Александър Калчев), 8. Радостин Стоилов (15. Кристиан Манолов), 9. Андрей Нешев (14. Виктор Маринов), 10. Самуил Барабанов, 11. Иво Мотев.

Снимка: Официален сайт на Левски