Берое загуби от Хебър с 0:2 в Стара Загора в последен мач от редовния сезон на efbet Лига.

Гостите излязоха напред в резултата в 24-ата минута след попадение на Стефан Цонков, който се разписа с глава след изпълнение на корнер.

Георги Търтов удвои преднината за своя тим в 72-ата минута, с което донесе и успеха за Хебър в мача.

Хебър се наложи над Берое с 2:0 като гост в среща от 30-ия последен кръг на редовния сезон в Първа лига.

До края заралии не съумяха да реагират на хвърлената ръкавица и така завършиха с пета загуба от шест изиграни домакинства през пролетта. Хебър от своя страна записа втора победна победа извън дома след тази над Локомотив София с 4:1.

В класирането тимът от Пазарджик се изкачи на 14-та позиция с 23 точки, на четири пункта от Берое, който завършва редовната кампания 12-и.