ЛеБрон Джеймс изпревари по точки легендата на Лейкърс Джери Уест, но това не помогна на Кливланд, който загуби от Детройт с 99:104.

Суперзвездата завърши с 30 точки и излезе 19-и във вечната класацията, като вече има 25 213. Още в първата четвърт той надмина Уест и сега само на 66 точки пред него е Реджи Милър.

ЛеБрон обаче вкара едва 7 точки след почивката и това помогна на Буталата да спечелят, като те наваксаха изоставане от 4 точки в края. Андре Дръмънд завърши с 25 точки и 18 борби, но вкара и 3 от 4 наказателни удари в последните 3 минути, след като бе фаулиран умишлено.

Центърът има успеваемост от линията едва 40%, но този път се справи отлично. И двата тима направиха пропуски, когато Детройт водеше с точка в края, преди Реджи Джаксън да реализира на два пъти от линията 21 секунди до сирената. Джеймс вкара, но домакините оцеляха с точни фаулове.

Въпреки загубата Кливланд остава на върха на Изток с баланс 8-3, но има само победа повече от Чикаго. Детройт пък е с 6-5, но определено се справя доста добре до момента.

Останалите резултати: Уошингтън – Милуоки 115:86, Ню Орлийнс – Денвър 98:115, Ню Йорк – Шарлът 102:94 (29 точки на новобранеца Порзингис за Никс), Бруклин – Атланта 90:88, Маями – Минесота 91:103.