Бразилия постигна победа 2:1 срещу Чили в самия край на мача с гол на резервата Луис Енрике в 89-ата минута. Мачът бе част от световните квалификации в Южна Америка.

Селасао успя да се съвземе след разочароващи резултати, а трябваше бързо да наваксва и гол изоставане срещу Чили на Едуардо Варгас, който се разписа с глава след центриране на Фелипе Лойола още във втората минута на срещата. Чили направи няколко пропуска през първата част, а Бразилия успя да изравни в добавеното време, след като центриране на Савиньо отдясно бе засечено от Игор Жезуш с глава, който стреля покрай вратаря. Бразилците имаха контрола върху мача през второто полувреме и заслужено стигнаха до победата в края. Трите точки ги изведоха на четвърто място във временното класиране, като тимът има 13 точки - две по-малко от Уругвай, но и на 6 от лидера Аржентина.

Снимка: БГНЕС