Воденият от българския треньор Станимир Стоилов отбор на Гьозтепе победи драматично с 3:2 у дома Сивасспор в мач от осмия кръг на турското първенство.

В десетата минута бившият футболист на Славия София Исак Соле се разписа с удар от границата на наказателното поле на гостите и направи резултата 2:0. Само четири минути преди това Ромуло беше дал аванс за Гьозтепе.

В 55-ата минута Угур Чъфтчъ върна един гол за гостите, а по-малко от 120 секунди по-късно Куинси Менинг възстанови равенството.

Гьозтепе достигна до успеха след попадение на Давид Фофана в четвъртата минута на допълнителното време след асистенция на Ромуло.

Домакините имат актив от 12 точки на шесто място в класирането след третия си пореден успех през собствена публика.