Кристиано Роналдо изведе Ал Насър до първи успех в Азиатската Шампионска лига за сезона. Саудитският гранд победи с 2:1 гостуващия Ал Раян (Катар), а Роналдо бе над всички.

Резултатът откри друга от суперзвездите на тима - Садио Мане, който се разписа в самия край на първото полувреме, а в 76-ата минута дойде време и на Роналдо да блесне.

Той получи пас вдясно от вратата на Ал Раян и с красив удар с левия крак успя да се разпише за 2:0.

Кристиано Роналдо отпразнува доста емоционално попадението, а след края на срещата, той сподели, че голът е бил в чест на покойния му баща.

Португалецът има 904 гола в кариерата си.

С победата тази вечер Ал Насър излезе на трето място в Западната група, докато Ал Раян остава на последното 12-о.

В следващия кръг катарците приемат друг саудитски тим - Ал Ахли, а Роналдо и компания гостуват на Естеглал (Иран).

Преди това Ал Насър има два шампионатни мача - домакинство на Ал Оруба и визита на Ал Шабаб./БГНЕС