Брайтън и Нотингам завършиха 2:2 в мач от 5-ия кръг на Висшата лига. Така двата отбора остават непобедени от началото на сезона, като се намират съответно на 7-о и 8-о място с по 9 точки.

Гостите поведоха в 13-ата минута след дузпа, изпълнена от Крис Ууд. "Чайките" обаче обърнаха двубоя още до края на първото полувреме. Джак Хиншълууд бе точен с глава в 42-ата минута. След това пък Дани Уелбек изпълни точно прякъсвободен удар и даде преднина на Брайтън.

Форест натисна през второто полувреме и Рамон Соса оформи крайното 2:2 в 70-ата минута след великолепна атака и асистенция на Жота Силва. Нотингам завърши мача с човек по-малко, след като Морган Гибс-Уайт бе изгонен с червен картон заради грубо нарушение.