Кремонезе с българския национал Валентин Антов в състава си разби с 4:1 Сасуоло при гостуването си в Реджо Емилия в мач от петия кръг на италианската Серия Б.

Юношата на ЦСКА изигра силни 90 минути за своя тим. Марко Насти даде аванс на гостите от Кремона още в 20-ата минута, но „нероверди“ изравниха в 31-вата минута, след като Лука Моро бе точен при изпълнението на дузпа в полза на Сасуоло.

Кремонезе успя отново да поведе само четири минути по-късно чрез Микеле Колоколо, а до края на първото полувреме Денис Йонсен направи резултата 3:1 в полза на гостите след попадението си в 43-ата минута. Леонардо Серникола вкара четвъртото попадение във вратата на Сасуоло в 87-атта минута, с което оформи крайния резултат.

Кремонезе вече има 6 точки в актива си, като тимът на Антов заема 6-о място. Сасуоло, който през миналия сезон изпадна от Серия А, е на 11-а позиция с 5 точки.