Лука Модрич пусна интересно съобщение в социалните мрежи, с което според мнозина легендата се прощава с националния отбор на Хърватия. "Шахматистите" отпаднаха от Евро 2024 още в груповата фаза, след като допуснаха изравнителен гол в последния мач срещу Италия в 98-ата минута.

Така хърватите останаха на третото място в своята група и не успяха да се класират за осминафиналите.

"Носейки тази фланелка, изпитах най-голямата радост и гордост в живота си. На това Европейско усетихме по-малко красива част от футбола, но гордостта да играеш за Хърватия не зависи от резултатите. Благодаря на всички за страхотната подкрепа", написа Модрич, който през септември ще навърши 39 г.

Лука Модрич стана играч на мача в злощастния мач с Италия, завършил 1:1, припомня „Webcafe“.

Очаква се Модрич да подпише нов договор с Реал Мадрид за още един сезон, но бъдещето му в националния отбор остава неясно.