Рейнджърс отложи празненствата на Селтик за титлата в Шотландия поне с 24 часа, след като обърна Дънди с 5:2.

В сряда вечерта обаче Детелините така или иначе се нуждаят от точка при гостуването си срещу Килмарнък, за да си подпечатат успеха преди последния кръг, тъй като ще имат 4 точки аванс пред големия си съперник.

Сините изостанаха с 2 гола в рамките ни 3 минути преди почивката, но малко преди паузата върнаха едно попадение, а след нея се развихриха и с нови 4 гола стигнаха до крайния триумф.

Тод Кантуел вкара за 3:2 в средата на втората част, а в последните минути Скот Райт добави още две попадения, за да стане триумфа още по-сериозен.

Загубата на Дънди означаваше, че Сейнт Мирън ще завърши 5-и и ще играе в Европа за първи път от 37 години.