Лацио стигна само до равенство 1:1 в домакинството си на Торино от 33-ия кръг на Серия "А". Така „римските орли“ събраха актив от 56 точки, като по този начин се изкачиха на 6-ото място в класирането. Торино остава 11-и с 40 пункта.

Гостите създадоха първата интересна ситуация в мача, след като в 29-ата минута удар с глава на Бремер се отби от гредата, а при добавката на Самуеле Ричи бе отказан от вратарят Стракоша.

След подновяването на играта отново Торино продължи да доминира и в 49-ата минута Армандо Ицо стреля отблизо, но Фелипе Андерсон успя да се намеси и да избие топката на голлинията.

Все пак в 56-ата минута логичното се случи, когато след центриране от корнер Пиетро Пелегри изведе „биковете“ напред в резултата.

В третата минута на добавеното време обаче Лацио изравни. Милинкович-Савич центрира остро в наказателното поле, а Имобиле отблизо направи 1:1.