Торино излезе на шесто място в класирането на Серия "А", след като победи Киево с 3:0 в среща от 26-ия кръг.

"Биковете" реализираха и трите си попадения в последния четвърт час. Андреа Белоти откри резултата в 76-ата минута.  Италианският национал отправи мощен удар с десния крак от около 25 метра, който се оказа непосилен за вратаря на гостите.

Второто попадение в срещата падна във втората минута на добавеното време, когато Томас Ринкон реализира с шут от границата на наказателното поле, а секунди след това Симоне Дзадза оформи крайния резултата след грешка на бранител на Киево.

С победата Торино събра 41 точки, колкото има и седмият Лацио, който е с мач по-малко. Киево е последен с 10 точки, на цели 12 под чертата.