Тайсън Фюри, който е световен шампион на WBC в тежка категория, разкри в интервю, че се очаква следващият му сблъсък да се проведе през февруари или март 2022 година.
„Определено ще се бия в края на февруари или в началото на март, един милион процента“, увери Фюри, добавяйки:
„Ако не се случи ще уволня целия си промоутърски екип и ще се промоутирам сам, ще създам Gipsy King Promotions“, категоричен беше Фюри пред световната преса, цитиран от Boec.bg.
Припомняме, че Тайсън Фюри защити успешно световната си титла в тежка категория на WBC, нокаутирайки в 11 рунд Дионтей Уайдър в главния сблъсък на бойна гала, състояла се на 9 октомври в Лас Вегас и все още няма загуба на професионалния боксов ринг (31 успеха (22 с нокаут) и 1 равенство (срещу Дионтей Уайлдър в първия сблъсък между двамата).
„Във всеки случай ще се бия в края на февруари или в началото на март. Това е сто процента гарантирано. Не ми пука срещу кого ще е, защото крайния резултат винаги ще бъде един и същ: ще победя и ще нокаутирам копелето“, добави още британецът.
Междувременно тези дни Фюри заяви, че е готов да пренебрегне решението на WBC (Световния боксов съвет отказа да нареди задължителна защита)и въпреки всичко да се бие с Дилиън Уайт. За да го направи обаче, „Циганския крал” си има цена, която не възнамерява да свали.
Според медиите на Острова, световният шампион в тежка категория няма проблем да се изправи на ринга с „Крадеца на трупове”. Това ще се случи, ако Фюри да получи 80 процента от приходите и твърдия хонорар, предвиден за сблъсъка!







Киберстрахове връщат купувачите във физическите магазини
ПСС: Ясно, слънчево и тихо е времето в планините
Графика от 19-ти век с предупреждение: 2026 г. ни чака финансова криза
Използването на социалните мрежи намалява концентрацията при децата
Шефът на MI6 предупреждава Путин: Няма да изоставим Украйна
Изтеглянето на милиони мотори показва големия проблем на съвременните ДВГ
Как Mercedes-Benz W124 постави еталон с „несъвършените“ си огледала
Полицията в Дубай се сдоби с най-откаченото Ferrari Purosangue
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Усман Нурмагомедов за бъдещето си в PFL: „През 2026 г. ще имам само два мача, после ще говорим“
„Идвам за златото“ – Ярослав Амосов заяви амбициите си за титлата на UFC
Само Петче: „Шлемът на Спартак ми доказва, че съм на правилния път“
Крис Сайборг предложи на Дакота Дичева супербитка
Щифтово изграждане на зъб – какво представлява и защо е необходимо?
Атеросклерозата – мултисистемно съдово заболяване с неблагоприятни последици
Нов антибиотик срещу полово предавани инфекции одобри FDA
Оценка на бъбречната функция – eGFR, креатинин и цистатин C
Коментари
Напиши коментар17:47 | 26 ное 2021 г.
Напиши коментар