Звездата на България Кирил Десподов остана доволен от победата с 1:0 над Северна Ирландия в Лигата на нациите. Именно капитанът ни отбеляза единствения гол в мача, игран на стадион "Христо Ботев" в Пловдив.

Неговото име попадна в текста на популярната сред футболисти и фенове песен Freed from Desire, която националите подеха в съблекалнята след успеха.

"Всички бяхме on fire. Добре изигран мач от наша страна, благодаря на хората, които ни подкрепиха. Пловдив е футболен град, знаех, че ще ни подкрепят, не само хора от Пловдив, имаше от цяла България.

Доста търсихме гола през първото полувреме, вратарят им извади доста положения, две греди, радостни сме, че вкарахме и победихме. Второто полувреме излязохме по-прибрани, не излязохме напред да пресираме.

Можехме и да вкараме втори гол. Ще направим всичко възможно да победим другия месец Люксембург, даваме по 150% от себе си и правим всичко възможно да завършим първи в групата", каза Десподов.

Снимка: Lap.bg