Черно море победи Хасково с 1:0 в мач от 11-тия кръг на "А"-футболна група пред около стотина зрители на стадиона, а от своя страна отборът на Хасково претърпя шеста поредна загуба в шампионата и остава на последното, 12-то място във временното класиране с актив от 4 точки.

През първото полувреме играта бе сравнително спокойна, а действията се водеха предимно в центъра на терена. Най-добрата възможност за откриване на резултата се откри пред домакините в 32-та минута - Дончо Атанасов навлезе в наказателното поле на гостите от Варна и стреля, но топката мина на сантиметри край левия страничен стълб.

Домакините имаха нов шанс в 45-та минута, когато Мартин Райнов изведе Емил Ангелов на добра позиция, който обаче стреля доста неточно.

Футболистите на Черно море отправиха първия точен удар във вратата на Хасково чак в 58-та минута, но вратарят на домакините Николай Банков не бе затруднен.

В 66-та минута Черно море поведе в резултата - Стенио изведе добре Иван Коконов, който надбяга двама защитници на домакините и с точен прехвърлящ удар над Николай Банков - 1:0 за Черно море, при който резултат прозвуча и последният съдийски сигнал на Станислав Тодоров.

Хасково - Черно море - 0:1

0:1 Иван Коконов 66

Хасково: Николай Банков, Атанас Кръстев, Мартин Ковачев, Иван Скерлев, Кирчо Крумов, Владислав Узунов /Вълчан Чанев - 59/, Мартин Райнов, Джихат Кямил, Дончо Атанасов, Емил Ангелов, Деян Лозев

Черно море: Георги Китанов, Михаил Венков, Кирил Котев, Живко Атанасов, Сашо Александров, Стенио, Тодор Паланков, Марчин Бургхард /Бекир Расим - 60/, Иван Коконов, Матиа Курьор, Мирослав Манолов