Новото попълнение на Галатасарай Виктор Осимен се отпуши в турското първенство, като наниза два гола при равенството 3:3 с Касъмпаша. Мачът бе от 7-и кръг на Суперлигата. Нигерийският нападател, който пристигна през лятото под наем от Наполи обаче се контузи, а отбора му изпусна сериозен аванс в срещата и не стигна до победата. След първия си гол за Чим Бом, нападателя показа фланелка с надпис "Най-накрая".

İlk golünü Kasımpaşa’ya atanlar kervanına Osimhen de katıldı. ?

pic.twitter.com/1TNmcaw1wb

— 433 Galatasaray (@433GalatasarayI) September 28, 2024

Галатасарай поведе с 3:0 през първото полувреме след два гола на Осимен и един на Мауро Икарди. Касъмпаша обаче постави началото на обрата в 44-ата минута, когато върна един гол чрез Мамаду Фол. Хайрадинович намали до 2:3 с гол от дузпа, а в 95-ата минута Нуно да Коща донесе точката на гостите. На всичкото отгоре Осимен се контузи и не е ясно дали ще играе в следващите мачове за Чим Бом.