Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп няма угризения на съвестта, че остави звездата си в атака Даниел Стъридж резерва в злополучния мач срещу Виляреал в Лига Европа. "Мърсисайдци" загубиха 0:1 в първия полуфинал на "Ел Мадригал", а английският нападател изкара целия двубой на пейката, въпреки че играта в нападение не се получаваше.
Макар германецът да има всеобща подкрепа от феновете на "Анфийлд", мнозина от тях останаха шокирани от хода му със Стъридж срещу "жълтата подводница"
"Трябва да се търси стабилност. С решение като това винаги се появяват два въпроса. Правилен ли бе изборът за стартовия състав? При загуба 0:1 едва ли може да се каже на 100%. Другият въпрос е - бих ли го направил отново? Отговорът е да. Това е животът ми - вземам решения и накрая приемам последствията", обясни Клоп.
"Ставаше дума за конкретен мач, не за Даниел по принцип. Това е важно, няма нищо лично срещу Стъридж. Моята работа не е да правя каквото им се иска на медиите, или на самите футболисти, въпросът е на момента да помагам на отбора. Винаги давам всичко от себе си, но все пак не съм съвършен и понякога не се получава", каза още мениджърът на Ливърпул.
Според информациите на Острова Стъридж ще бъде върнат в титулярния състав за утрешното гостуване на Суонзи във Висшата лига.







Три зодии ще се къпят в пари в седмицата от 15 до 21 декември
Чести грешки, които допускаме при носенето на парфюм
Десетте най-малко посещавани държави в света
Експерти изследват слънчевото магнитно поле с помощта на AI
Доц. Николай Димитров: Българинът е песимист по природа
9 храни против деменция
Нумерологична прогноза за 15 – 21 декември
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар09:10 | 4 май 2016 г.
09:07 | 4 май 2016 г.
00:52 | 1 май 2016 г.
22:01 | 30 апр 2016 г.
20:45 | 30 апр 2016 г.
19:49 | 30 апр 2016 г.
19:47 | 30 апр 2016 г.
18:16 | 30 апр 2016 г.
18:11 | 30 апр 2016 г.
Напиши коментар