Треньорът на Лацио Стефано Пиоли заяви, че е горд от представянето на играчите си в двата мача с Галатасарай в 1/16-финалите на Лига Европа. „Орлите“ спечелиха на „Олимпико“ снощи с 3:1, а първата среща в Истанбул завърши 1:1.

„Единственото негативно нещо в мача беше голът, който допуснахме, тъй като контролирахме всичко, а в един момент беше много рискувано. През първото полувреме не направихме достатъчно в атака, но след това съм много доволен от играта ни. Заслужавахме да победим, защото бяхме по-добри от турците.

Най-важното нещо е отношението на играчите. Ако се представяме по този начин, ще бъде много доволен. Играхме като отбор и доказахме превъзходството си.

На полувремето казах на момчетата да продължат да играят по този начин. Опитах се да го окуража, защото те може би очакваха да водим с 1:0 още на полувремето. Така че бяха малко притеснени. Видях много позитиви в играта ни. Надявам се момчетата да се мобилизират и да завършим сезона по добър начин“, каза Пиоли.