Арис надви с минималното 1:0 ПАОК в дербито на Солун. Единственото попадение за „жълто-черните“ отбеляза Ману Гарсия в 63-тата минута. Испанецът отбеляза с хубав шут от малък ъгъл.

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов влезе от пейката в комплект с Магомед Оздоев в 77-ата минута, но не успя да помогне за поне точка. Оздоев дори бе по-активният от двамата.

За втори пореден път „двуглавите орли“ губят дерби на „Тумба“ от големия градски съперник Арис. На 10 март тази година Арис отново победи с 1:0, пише Kotasport.

ПАОК бе по-активен през целия мач пред собствена публика, но не стигна до гол. В последните 15-20 минути обръчът около вратата на Арис бе максимално притегнат. Абдул Рахман Баба дори удари греда, но възпитаниците на Акис Манциос си тръгнаха със „суха“ мрежа и три точки.

Във временното класиране ПАОК е трети с 13 точки, а Арис е четвърти с два пункта пасив.