Българският национал Ивайло Чочев отбеляза гол за тима на Палермо, който обаче загуби домакинството си на Торино с 1:4 в среща от осмия къг на футболното първенство на Италия.

Българинът отри резултата за Палермо още в 5-ата минута. Чочев беше точен с глава след асистенция на Алесандро Диаманти, изпращайки топката във вратата на бившия страж на Манчестър Сити Джо Харт.

Чочев игра цял мач и получи жълт картон в 37-ата минута.

Това беше и първи домакински гол за Палермо от началото на сезона в Серия А.

Още до почивката обаче гостите вкараха три попадения. Сръбският нападател Адам Ляич реализира два пъти в 25-ата и 40-ата минута, а Марко Бенаси направи 3:1 точно преди почивката.

В 50-ата минута Даниеле Базели оформи крайния резултат.

След успеха Торино събра 14 точки в актива си и се изкачи на четвърто място в класирането. Палермо е с едва 6 точки и заема 18-ата позиция.

Срещата беше прекъсната за кратко три минути преди края, след като осветлението на стадион "Ренцо Барбера" угасна.

Сицилианците, които записаха своя мач номер 1000 в елита, допуснаха загуби във всичките си четири домакински мача от началото на сезона.