Треньорът на Партизан Иван Томич е притеснен, че няма да използва Валери Божинов в предстоящото домакинство от сръбското първенство. Черно-белите приемат Радник Сурдулица в среща от 28-ия кръг на местната лига, а Божинов няма да играе, тъй като е наказан, пише местния вестник Телеграф.
Българинът беше натрупал четири жълти картона през есента, а през втория дял на първенството беше санкциониран и срещу Чукарички (Белград). Така с пет официални предупреждения той няма да излезе срещу приятната изненада на първенството Радник Сурдулица.
"Имаме само две опции в атаката сега. Ислам Фофана и младокът Влахович са хората, на които ще разчитам, но най-резултатният ни нападател Божинов няма да бъде на разположение. Но поне за гостуването на Явор Иваница се връща, успокоява се Томич.
Партизан се стреми да удържи 2-ата позиция в първенството, като има 45 точки. На една след тях е Борац Чачак, а гостите от Радник Сурдилица са на 8-а позиция с 37.







Централна емисия
Централна емисия
Остра нужда от кръводаряване в Плевен
Как да се насладим на празниците без преяждане
Доц. Киселова: Лоша комуникация, силно его и липса на правила бутнаха кабинета
Дрифтаджия с “Мерцедес” кара с над 303км/ч ВИДЕО
WSJ: Пийт Хегсет и неговият "Зомби-рейгънизъм"
Радев за атаката в Сидни: Нека помним поуките от миналото
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Хенри Сехудо: Садулаев има всичко, за да стане шампион и в ММА
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар