Новото попълнение на Рома Матиас Суле вкара първия си гол за Вълците при победата с 4:0 над Барнзли в контрола играна в Англия. Първоначално програмата предвиждаше битка с Ковънтри, но в последствие съперника бе променен. Суле и неговия сънародни Паоло Дибала не започнаха титуляри за тима на Даниеле де Роси, но и двамата влязоха в игра и вкараха голове.

Още във втората минута римляните поведоха. Ле Фее бе точен за 1:0. последваха пропуски на Ейбрахам, Залевски, а Ндика уцели гредата след корнер. На полувремето Де Роси смени всичките си играчи и на терена се появиха аржентинците Дибала и Суле. Вторият гол бе дело на Пизили, след пас на Кристанте. В 68-ата минута Дибала направи 3:0 след пас на Суле.

6 минути преди края дойде мига и на Суле. Привлеченият от Ювентус аржентинец се възползва от грешка на вратаря и с лекота прехвърли стража за крайното 4:0.

Рома първо полувреме: Раян, Сангаре, Кумбула, Ндика, Анхелиньо, Ле Фее, Дарбо, Пелегрини, Жоао Коста, Ейбрахам, Залевски

Рома второ полувреме: Раян, Челик, Смолинг, Манчини, Дал, Бове, Кристанте, Пизили, Суле, Дибала, Ел Шаарауи