Рома надви Тотнъм с 3:2 в мач от приятелския международен турнир International Champions Cup в САЩ. Марко Туминело вкара късен гол за "вълците" и донесе успеха им.

Срещата се състоя на стадион "Ред Бул Арена" в Ню Йорк. Първи мач за италианците записа бившият футболист на Лацио и Манчестър Сити Александър Коларов. Той получи жълт картон през първата част.

Диего Пероти откри резултата от дузпа в 13-ата минута. Последваха минути, в които и двата отбора имаха своите шансове, но чак двайсетина минути преди края на редовното време дебютантът за Рома Ченгиз Ундер удвои.

Хари Уинкс намали в 87-ата минута, а в последната Винсент Янсен изравни. По всичко личеше, че ще има дузпи, но в добавеното време 18-годишният Туминело засече отблизо в мрежата подаване от фланга на Кевин Строотман.