Тотнъм победи с 3:2 Уулвърхямптън като гост в мач от 11-ия кръг на Висшата лига. Лондончани откриха чрез Ерик Ламела в 27-ата минута, а само три минути по-късно Лукас Моура се разписа с глава за 2:0.

Голмайсторът на Тотнъм Хари Кейн направи резултата класически в 61-ата минута. Домакините не се предадоха и в 68-ата минута реферът отсъди дузпа за нарушение на Фойт срещу Раул Хименес, реализирана от Рубен Невес.

Десет минути преди края Уулвс получиха за втори път право да изпълнят дузпа, като отново нарушението беше на Фойт. Този път зад топката застана Раул Хименес, който също успя да преодолее Уго Лорис.

До края домакини търсеха хвърлиха всички сили за изравнителен гол, но не успяха. Тотнъм се завърна в топ 4 с актив от 24 точки, а петият Арсенал има 23. След третата поредна загуба Уулвърхямптън вече е 11-и с 15 пункта.