Със силна победа Байерн приключи сезона. В Санкт Петербург германците разбиха Зенит с 4:2 в приятелски мач.

Руснаците започнаха по-добре срещата и Денисов пропусна добро положение, преди в 11-ата минута Бухаров да открие резултата.

След това гол на Клозе бе отменен, но в 17-ата минута ново попадение на нападателя изравни резултата.

След равенството Байерн водеше играта, а пропуски направиха Робен и Кроос. Веднага след подновяването на мача през второто полувреме Клозе вкара втори гол след хубаво центриране на Рибери.

Последваха нови пропуски на германците, които доминираха напълно. В 65-ата минута вратарят Зайцев отби удар на Клозе, но бе безпомощен при добавката на Томас Мюлер – 1:3.

В 80-ата минута Хусти върна един гол от дузпа, но още в следващата атака Робен оформи крайния резултат – 4:2 за Байерн Мюнхен срещу Зенит.

Байерн: Бут, Лам, ван Буйтен (38-Отл), Бадщубер, Пранич, Тимошчук (86-Кьоц), Кроос, Робен, Мюлер (78-Гомес), Рибери, Клозе