Италианският хегемон Ювентус продължава да работи по звездната си селекция, с която ще се опита да спечели Шампионска лига за първи път от 1996 г.
До момента "бианконерите" взеха Аарън Рамзи от Арсенал и Адриен Рабио от ПСЖ, които пристигнаха като свободни агенти. Лука Пелегрини пък дойде от Рома като част от сделката за Леонардо Спинацола.
Голямата цел обаче е Матайс де Лихт. Според световните медии, капитанът на Аякс се е разбрал за личните си условия, но остава двата клуба да се договорят за цената.
Sky Sport Italia съобщава, че Юве е отправил първата оферта за централния защитник. Тя е на стойност 55 милиона евро, плюс 10 млн. евро бонуси.
Аякс настоява за 75 млн. евро за капитана си и според Джанлука Ди Марцио, предложението на "Старата госпожа" е доста по-ниско, за да намали цената на Де Лихт. Все пак не е изключено торинци да се съобразят с желанието на холандския шампион.
Името на Де Лихт беше свързвано още с Барселона, ПСЖ и редица други европейски грандове, но първенецът на Ботуша е най-близо до подписа му.
В същото време La Gazzetta dello Sport, Corriere di Torino, Sport Mediaset и Rai Sport твърдят, че Юве е започнал офанзива по привличането на Мауро Икарди от Интер.
Най-титулуваният клуб на Ботуша е предложил 60 млн. евро за аржентинския стрелец, който е нежелан от новия треньор на "нерадзурите" Антонио Конте.
Спортният директор на Юве Фабио Паратичи и агентът на Икарди – неговата съпруга Уанда Нара, вече са провели среща в Ибиса, за да обсъдят евентуалната сделка. Треньорът на "черно-белите" Маурицио Сари настоява за привличането на Икарди, чиято цена е паднала двойно за година.
Негов трансфер пък ще означава сигурна раздяла с Гонсало Игуаин и Марио Манджукич.







Три зодии ще се къпят в пари в седмицата от 15 до 21 декември
Чести грешки, които допускаме при носенето на парфюм
Десетте най-малко посещавани държави в света
Коремните мазнини след 50 години повишават риска от смърт с цели 83%
Какво представляват Социалните предприятия за хора с увреждания?
Древно езеро, изчезнало преди 100 000 години, се появи отново
Археолози откриха огромна подводна структура край Франция
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар13:38 | 4 юли 2019 г.
13:00 | 4 юли 2019 г.
13:00 | 4 юли 2019 г.
13:00 | 4 юли 2019 г.
12:59 | 4 юли 2019 г.
12:58 | 4 юли 2019 г.
12:58 | 4 юли 2019 г.
12:57 | 4 юли 2019 г.
11:57 | 4 юли 2019 г.
11:57 | 4 юли 2019 г.
Напиши коментар