Ръководството на италианския хегемон Ювентус ще се опита да накара Пол Погба да остане с обещание, че през новия сезон голямата цел ще е триумф в Шампионска лига.
Смята се, че френският национал е с единия крак в Манчестър Юнайтед, въпреки че "бианконерите" отклониха две оферти за него, втората на стойност 120 милиона евро.
Агентът на 23-годишния футболист Мино Райола вече е при него в САЩ и се предполага, че се опитва да го навие за преминаване на "Олд Трафорд", защото ще вземе комисионна от 20 млн. евро.
Ръководството на Юве обаче има коз в ръцете си и това е именно Шампионска лига. Отборът вече направи страховита за конкурентите си селекция с привличането на Дани Алвеш, Меди Бенатия, Миралем Пянич и Марко Пяца. Гонсало Игуаин пък на 99% ще заиграе от новия сезон за "старата госпожа" и всичко за атака на най-силния клубен турнир е на лица.
Юнайтед пък не може да предложи това изкушение, защото през новия сезон ще играе в Лига Европа. Също така, Юве няма нужда да продава Погба, за да привлече Игуаин, чиято освобождаваща клауза е 90 млн. евро.







Чести грешки, които допускаме при носенето на парфюм
Десетте най-малко посещавани държави в света
Пенсионният сектор тества готовността си за еврото
Мерц сравни Меркел с Чембърлейн
Три урока, които Китай научи от САЩ
Мехмед Дикме: Предстои сблъсък между Пеевски и Борисов
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар04:06 | 26 юли 2016 г.
03:04 | 26 юли 2016 г.
01:35 | 26 юли 2016 г.
01:26 | 26 юли 2016 г.
01:20 | 26 юли 2016 г.
01:12 | 26 юли 2016 г.
01:09 | 26 юли 2016 г.
00:58 | 26 юли 2016 г.
00:55 | 26 юли 2016 г.
00:41 | 26 юли 2016 г.
Напиши коментар