Алесандро дел Пиеро призова Ювентус да не продава Артуро Видал. Легендата на бианконерите се изправя срещу някогашния си тим в Сидни като участник в селекцията на звездите на австралийския шампионат.
"Имиджът на Ювентус ще зависи от това какво ще постигне клубът след напускането на Антонио Конте, от целите, които ще си постави и от действията на трансферния пазар. Важно е какво ще стане с Видал. Не казвам, че той е незаменим, но ако напусне, много неща ще се променят", сподели Алекс.
"Напускането му ще разбие баланса на тима, макар че халфовата линия ще си остане впечатляваща с Пирло, Маркизио и Погба. Ако все пак Юве реши да го продаде, трябва да похарчи парите мъдро. Клубът ще трябва да намери някой също толкова добър играч като Видал или по-добре двама, защото на терена той тича за двама!", каза Дел Пиеро.







Десетте най-малко посещавани държави в света
Пенсионният сектор тества готовността си за еврото
Три урока, които Китай научи от САЩ
Мехмед Дикме: Предстои сблъсък между Пеевски и Борисов
Разбиха испанска престъпна група, превозвала хашиш с хеликоптери
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар17:33 | 10 авг 2014 г.
14:31 | 10 авг 2014 г.
12:42 | 10 авг 2014 г.
Напиши коментар