Треньорът на Милан Дженаро Гатузо похвали Ювентус след дербито между двата отбора, спечелено от "бианконерите" с 2:0 на "Сан Сиро".
Той заяви, че торинци не само са най-силният отбор на Ботуша, но добави, че са на нивото на фаворитите в Шампионска лига Барселона и Манчестър Сити.
"Но играхме добре и Юве не ни смаза. Бяхме наивни при втория гол. Имахме своите добри периоди, но в момента съперникът е от друга планета и трябва да приемем този факт. Не бяхме достатъчно остри", добави Гатузо.
Относно Гонсало Игуаин, за когото сблъсъкът с бившия му отбор се превърна в кошмар с изпусната дузпа и червен картон, Гатузо каза, че Ел Пипита трябва да се научи да се контролира.
"Видях колко голям беше натискът върху него. Всеки, който е играл футбол, знае, че тези ситуации са много трудни. Имаме няколко варианта за изпълнители на дузпи. Гонсало беше готов да поеме тази отговорност, но пропусна. Тези неща се случват", каза още Гатузо.







Десетте най-малко посещавани държави в света
Пенсионният сектор тества готовността си за еврото
Три урока, които Китай научи от САЩ
Мехмед Дикме: Предстои сблъсък между Пеевски и Борисов
Разбиха испанска престъпна група, превозвала хашиш с хеликоптери
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар12:11 | 12 ное 2018 г.
11:45 | 12 ное 2018 г.
10:53 | 12 ное 2018 г.
08:27 | 12 ное 2018 г.
Напиши коментар