
Милан няма да вземе Карлос Бака за турнето в САЩ, но от клуба допълниха, че решението им не е продиктувано от евентуален трансфер на колумбиеца.
„Росонерите“ се разбраха с Уест Хем за цената на нападателя, но Бака към момента все още не е дал окончателен отговор.
„Милан реши, след молба на треньора Винченцо Монтела, да приложат спрямо Карлос Бака – който пристигна в четвъртък в Милано – и Матиа Де Шилио – който трябва да се появи на 28 юли – същият критерий както в случаите с Джанлука Лападула и Леонел Ванджони“, обявиха от Милан.
„По тази причина Бака и Де Шилио ще се готвят на Миланело, тъй като остават извън – по посочените причини, а не такива, свързани с трансферния пазар – списъка с играчи за International Champions Cup в САЩ“, добавиха „росонерите“.
Коментари
Напиши коментар21:30 | 22 юли 2016 г.
15:20 | 22 юли 2016 г.
Напиши коментар