ЦСКА III се наложи с 3:0 над Левски II в мач от десетия кръг на Югозападната Трета лига. С успеха възпитаниците на Румен Трифонов събра 10 точки в актива си във временното класиране и изпревариха играчите на Йордан Петков, които имат една по-малко, предава Тема спорт.

Домакините излязоха напред в резултата в 11-ата минута, когато Алесандро Николов направи много добър пробив през центъра на терена, след което пусна извеждащ пас към Александър Кожухаров, който влезе в наказателното поле и с диагонален удар по земя отбеляза за 1:0.

В 24-ата минута ЦСКА III стигна до втори гол. Николов отново се справи добре в средата на терена и подаде към Васил Каймаканов на лявото крило, той пусна за Павел Жабов в наказателното поле, нападателят се обърна добре и заби топката неспасяемо в горния ляв ъгъл за 2:0.

В добавеното време на срещата „армейците“ направиха успеха си категоричен с трети гол в „синята“ врата. Васил Каймаканов направи много добър индивидуален пробив, тръгвайки от собствената половина, след което с неспасяем удар към горния ляв ъгъл оформи крайното 3:0.