Последното ново попълнение на ЦСКА Жул Кейта ще е на разположение на треньора Стамен Белчев за предстоящото домакинство срещу “Ботев” (Пловдив). Двубоят от втория кръг на новия шампионат е в неделя от 20 часа на стадион "Българска армия".
Крилото пропусна откриващия мач на "армейците" срещу ЦСКА 1948, тъй като се присъедини последен към отбора и не бе в нужната кондиция.
Неймар от Гвинея, какъвто прякор има халфът, е успял да навакса с подготовката и ще бъде на линия за сблъсъка с "канарчетата". Не е ясно засега състоянието на Греъм Кери и Юрген Матей. Ирландецът получи разтежение в деня преди първия мач, а нидерландецът е с комоцио, получено след сблъсък с Димитър Пиргов през първата част на мача с новаците в елита.
Междувременно от ЦСКА официално отрекоха, че ще съдят италианския „Каляри“. В медиите се появиха писания, че италианците бавят транш от 700 000 евро по трансфера на Кирил Десподов, но от „Армията“ увериха, че всичко между двата клуба е наред.







Десетте най-малко посещавани държави в света
Пенсионният сектор тества готовността си за еврото
Три урока, които Китай научи от САЩ
Мехмед Дикме: Предстои сблъсък между Пеевски и Борисов
Разбиха испанска престъпна група, превозвала хашиш с хеликоптери
Доц. Йосиф Аврамов: Банкерите трябва да стоят далеч от политиката
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар13:36 | 24 апр 2024 г.
21:08 | 15 авг 2020 г.
Напиши коментар