Легендарният голмайстор на ЦСКА Петър Жеков е с чудесни впечатления от представянето на новия нападател на “Българска армия” Мауридес. Бразилецът вкара и двата гола за успеха на ЦСКА над Славия в неделя вечер и вече има 8 попадения от 7 мача.
“Ще вкарва още повече, той тепърва навлиза във форма, засега не е стигнал тавана си. Вторият му гол срещу Славия си беше майсторски. Такова изпълнение с глава малко нападатели го могат. Пасва като дялан камък, а най-хубавото е, че бележи не само за първенството, а и в Европа".
"Според мен е по-добър от Фернандо Каранга и нищо чудно да стане голмайстор на първенството. Стига да е здрав, не мисля, че има някакви проблеми да го направи. Не е много техничен, но за сметка на това се стреми да отиграва с по едно докосване".
"Прави и доста добър тандем с Кирил Десподов. Видяхме и срещу Славия - два паса на Кирил и два гола. Какво повече може да се иска. Отдавна не съм усещал публиката да се радва по този начин”, казва Жеков пред “Тема Спорт”.
Той анализира и предстоящия реванш от третия предварителен кръг на Лига Европа срещу датския Копенхаген. Първата среща в София завърши с успех 2:1 за датския тим, който постигна обрат след червен картон на Божидар Чорбаджийски и дузпа за нарушение на Десподов.
“В Копенхаген трябва да атакуваме. През второто полувреме на първия мач само се отбранявахме и нямаше как да не допуснем гол”, заключава Жеков.







Централна емисия
Централна емисия
Остра нужда от кръводаряване в Плевен
Как да се насладим на празниците без преяждане
Доц. Киселова: Лоша комуникация, силно его и липса на правила бутнаха кабинета
Дрифтаджия с “Мерцедес” кара с над 303км/ч ВИДЕО
WSJ: Пийт Хегсет и неговият "Зомби-рейгънизъм"
Радев за атаката в Сидни: Нека помним поуките от миналото
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Хенри Сехудо: Садулаев има всичко, за да стане шампион и в ММА
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар22:39 | 14 авг 2018 г.
13:04 | 14 авг 2018 г.
Напиши коментар