Асими Фадига вкара гол и направи две асистенции в рамките на едно полувреме, а Левски се наложи с 5:0 срещу Септември в контролна среща по футбол, изиграна на стадион "Георги Аспарухов" в София.

Левски поведе в деветата минута с попадение на Фадига. Марин Петков изпрати мощен далечен удар и той бе отразен от Димитър Шейтанов, но дебютантът Александър Колев се пребори за топката и тя остана във владение на "сините". Фадига получи подаване на границата на наказателното поле от Петков, преодоля бранител на Септември и се разписа с мощен диагонален удар.

Майкон вкара втория гол в 14-ата минута с нов красив диагонален шут. "Сините" разиграха пред наказателното поле на Септември и Фадига подаде на непокрития бразилец, който изпрати прецизен удар в долния ляв ъгъл на вратата.

Левски завърши първото полувреме с три гола преднина, а Асими Фадига участва във всеки един от тях. Французинът получи подаване до аутлинията в добавеното време и овладя майсторски, след което върна топката към Марин Петков. Юношата на "сините" бе точен срещу резервния страж на Септември и двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 3:0 за домакините.

Левски започна и второто полувреме с гол. В 52-та минута Фабио Лима получи по лявото крило и моментално центрира, а Преслав Бачев засече подаването и изпрати топката във вратата на Септември за 4:0. Шест минути по-късно се разписа и Евертон с шут извън границата на наказателното поле, с което бе оформено и крайното 5:0 за "сините".

Левски – Септември 5:0

1:0 Асими Фадига 9′, 2:0 Майкон 15′, 3:0 Марин Петков 45’+3′, 4:0 Преслав Бачев 51′, 5:0 Евертон Бала 57′

Левски: 1. Пламен Андреев, 22. Патрик-Габриел Галчев, 4. Виктор Любенов, 6. Цунами – К, 3. Майкон, 8. Карлос Охене, 27. Борислав Рупанов, 97. Асими Фадига, 17. Евертон Бала, 88. Марин Петков, 90. Александър Колев

Резерви: 99. Иван Андонов, 5. Келиан Ван Дер Каап, 7. Фабио Лима, 15. Александър Божилов, 16. Преслав Бачев, 19. Кристиян Йовов, 20. Асен Чандъров, 21. Алдаир, 23. Патрик Мислович, 71. Антоан Стоянов, 77. Дейвид Михалев, Александър Марков

Септември София: 21. Димитър Шейтанов – К, 15. Бен Азис, 26. Мартин Христов, 4. Дино Томаш, 7. Николай Дросев, 6. Виктор Очай, 16. Мартин Моран, 22. Виктор Тейстер, 14. Жан-Пиер да Силва, 11. Ивайло Михайлов, 17. Фаустас Степонавичус

Резерви: 1. Ивайло Илиев, 12. Валдимир Иванов, 2. Валери Божинов, 3. Михаил Полендаков, 8. Преслав Георгиев, 9. Валентин Доцев, 10. Манимоу Ачоу, 13. Страхиня Керкез, 18. Кубрат Йонашчъ, 19. Митко Митков, 23. Никола Величковски, 24. Петър Милеов, 25. Александър Джамов