Левски победи с 3:2 Септември в контрола от мартенската пауза за националните отбори. Георги Миланов даде аванс на "сините" с точно изпълнена дузпа в 40-ата минута, Илиян Стефанов удвои в 47-ата минута, а в 58-ата минута Уелтън също се разписа след индивидуален пробив. Точен за гостите бе Кристиян Иванов в 87-ата и 90-ата минута.

Двубоят започна по-добре за "сините", като в 8-ата минута Билал Бари проби отляво и намери Илиян Стефанов, който стреля от точката за дузпата, но Кристиан Пешов блокира.

Септември отговори в 20-ата с далечен удар на Асен Георгиев, който излезе в аут. Минута по-късно Георги Миланов повтори упражнението, като ударът му също бе извън очертанията на вратата. Секунди след това Миланов излезе сам срещу вратаря и го преодоля, но топката му избяга и излезе в аут.

Натискът на Левски даде резултат 5 минути преди края на първата част. Капитанът на гостите Асен Чандъров фаулира Илиян Стефанов в наказателното поле и съдията Димитър Буров посочи бялата точка. Зад топката застана Георги Миланов, който прати Димитър Шейтанов в другия ъгъл и даде аванс на Левски.

Левски удвои преднината си в началото на второто полувреме. Драган Михайлович центрира отдясно, топката попадна на крака на Цунами, който нанесе неточен удар, но Илиян Стефанов добави за 2:0.

В 58-ата минута Уелтън проби през няколко съперникови футболисти и с удар в далечния ъгъл от дъгата на наказателното поле се разписа за 3:0.

В 87-ата минута Септември намали. Кристиян Иванов получи хубаво извеждащо подаване и остана очи в очи с Пламен Андреев, като с хубав удар и помощ от напречната греда реализира за 3:1.

В 90-ата Кристиян Иванов получи топката в наказателното поле и с изстрел в далечния ъгъл оформи крайния резултат.

Левски – Септември 3:2

1:0 Георги Миланов (40') д.

2:0 Илиян Стефанов (47')

3:0 Уелтън (58')

3:1 Кристиян Иванов (87')

3:2 Кристиян Иванов (90')

Левски: 1. Пламен Андреев – 91. Драган Михайлович, 5. Келиан Ван дер Каап, 4. Иван Горанов, 6. Цунами – 8. Андриан Краев, 10. Радослав Цонев, 14. Илиян Стефанов, 7. Георги Миланов, 17. Велтон, 19. Билал Бари

Резерви: 99. Йоан Загоров (В), 31. Дейвид Михалев, 32. Божидар Костадинов, 34. Димитър Андонов, 35. Адриан Видинов, 36. Марио Дадаков, 37. Ивайло Марков, 38. Кристиян Йовов, 39. Стелиън Георгиев, 41. Александър Божилов, 42. Васил Василев, 45. Преслав Бачев