Продължава сагата около трансфера на бразилеца Велтон в Левски. Нападателят вече се е разбрал за личния си договор със „сините“, но двата клуба още не могат да стигнат до споразумение, пише „Мач Телеграф“.
Припомняме, че играчът има контракт с третодивизионния Ботафого ПБ до лятото, а настоящият му клуб иска пари от Левски, за да го пусне преди края му. Става дума за сравнително малка сума от 20 000-30 000 долара, но старши треньорът на „сините“ Станимир Стоилов е твърд в намеренията си всеки един новодошъл на „Герена“ да бъде без пари. На този етап клубът уреди двама футболисти именно по тази схема, след като „сините“ парафираха с централния защитник Ноа Санко Сундберг и левия бек Цунами, който също до момента игра за Ботафого ПБ.
От Левски са информирали Велтон, който беше избран от феновете на тима си за номер 1 през сезона, че трябва сам да се оправи с боса на отбора си, за да дойде на „Герена“ още през зимата. В същото време обаче нападателят е получил оферта да продължи контракта си с Ботафого ПБ при доста по-добри условия. Към него има интерес и от втородивизионни бразилски тимове. Самият Велтон обаче е твърдо решен да дойде в Европа и се очаква трансферът все пак да стане факт още през януари, въпреки перипетиите.
Снимка: Lap.bg







Три зодии ще се къпят в пари в седмицата от 15 до 21 декември
Чести грешки, които допускаме при носенето на парфюм
Десетте най-малко посещавани държави в света
Коремните мазнини след 50 години повишават риска от смърт с цели 83%
Какво представляват Социалните предприятия за хора с увреждания?
Древно езеро, изчезнало преди 100 000 години, се появи отново
Археолози откриха огромна подводна структура край Франция
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар08:42 | 15 дек 2021 г.
08:21 | 15 дек 2021 г.
08:20 | 15 дек 2021 г.
08:20 | 15 дек 2021 г.
08:20 | 15 дек 2021 г.
07:59 | 15 дек 2021 г.
07:56 | 15 дек 2021 г.
07:28 | 15 дек 2021 г.
Напиши коментар