В Левски са пратили в коша визитките на над 50 футболиста, които са били предложени от родни и чужди мениджъри, пише „Меридиан Мач". На „Герена" се разминаха с набелязаните по-рано трансферни цели като Антон Тинер-Холм и бяха принудени да работят по план „Б" за подсилването с нови попълнения.
„На този етап трудно може да се намерят свободни или евтини класни играчи. Повечето от тези, с които ни заливат агентите, не стават за нищо", коментираха от „Герена". „Сините" търсят най-вече попълнения в атака, след като вече привлякоха един защитник - Аймен Белаид.
Той ще играе отляво, а ако се наложи и в центъра на отбраната. От „Герена" все пак са набелязали няколко души, но не се водят преговори с никого. Причината е, че Делио Роси все още не е дал тежката си дума за всеки един от тях. „Сините" се надяват, че това ще стане до края на седмицата.
Междувременно ръководството все още не успява да приключи успешно мисията с подновяването на договорите на карето Божидар Митрев, Роман Прохазка, Васил Панайотов и Димитър Пиргов. „Сините" са направили най-после своето предложение към всички от тях, но засега не могат да се похвалят с подпис.
Първи Митрев отложи нещата и обяви, че ще реши окончателно дали ще остане на „Георги Аспарухов" след Нова година. По-късно това са сторили и останалите трима., но и четиримата не са били очаровани от офертите, което са им направили от ръководството като заплата.
Сега мениджърите им се надяват, че от „Тодорини кукли" ще размислят и ще вдигнат малко мизата, за да задържат поне трима от тях. Иначе футболистите ще бъдат свободни да си търсят нови отбори още сега и през лятото ще си тръгнат от Левски без пари. Според запознати разминаването между играчите и „сините" не е сериозно.







Три зодии ще се къпят в пари в седмицата от 15 до 21 декември
Чести грешки, които допускаме при носенето на парфюм
Десетте най-малко посещавани държави в света
Коремните мазнини след 50 години повишават риска от смърт с цели 83%
Какво представляват Социалните предприятия за хора с увреждания?
Древно езеро, изчезнало преди 100 000 години, се появи отново
Археолози откриха огромна подводна структура край Франция
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар10:52 | 3 яну 2018 г.
01:03 | 3 яну 2018 г.
13:28 | 2 яну 2018 г.
10:31 | 2 яну 2018 г.
09:04 | 2 яну 2018 г.
Напиши коментар