Бившият нападател на Ливърпул и Реал Майкъл Оуен стана за смях с твърдението си, че "червените" са най-добрият отбор в Европа, макар че загубиха финала на Шампионската лига.
Ливърпул имаше игрово преимущество срещу Реал Мадрид в събота вечерта, но загуби с 0:1 и след като по-рано остана втори и във Висшата лига, завърши сезона с два по-малки трофея - Купата на Англия и Карабао къп. Оуен обаче продължава да вярва, че няма по-добър тим от този на Юрген Клоп.
"Ливърпул все още е най-силният отбор в Европа", отсече той в ефира на BT Sport. Друг от анализаторите - легендата на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд, веднага го контрира.
"Как можеш да ги наречеш най-добрите в Европа, когато загубиха първенството и Шампионската лига през последните две седмици?", попита цитираният от webcafe.bg Рио.
И друга легенда на Ливърпул се изложи при анализите си в надпреварата. Джейми Карагър отдавна беше отписал Реал Мадрид и беше обявил, че тази година "белите" нямат шанс в Шампионската лига.
Карагър беше посочил Манчестър Сити, Челси, Ливърпул и Байерн Мюнхен като единствените тимове, способни да вдигнат купата.







Рецепта от тефтера на баба: Празнична питка
Три зодии ще се къпят в пари в седмицата от 15 до 21 декември
Чести грешки, които допускаме при носенето на парфюм
Коремните мазнини след 50 години повишават риска от смърт с цели 83%
Какво представляват Социалните предприятия за хора с увреждания?
Древно езеро, изчезнало преди 100 000 години, се появи отново
Археолози откриха огромна подводна структура край Франция
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар00:28 | 31 май 2022 г.
22:39 | 30 май 2022 г.
22:24 | 30 май 2022 г.
22:22 | 30 май 2022 г.
22:18 | 30 май 2022 г.
22:09 | 30 май 2022 г.
20:00 | 30 май 2022 г.
19:54 | 30 май 2022 г.
18:57 | 30 май 2022 г.
17:55 | 30 май 2022 г.
Напиши коментар