Звездата на Ливърпул Филипе Коутиньо е твърдо решен да напусне отбора и да премине в редиците на испанския първенец Барселона, твърди каталунският вестник "Спорт".
Бразилският национал преподписа с мърсисайдци през януари до лятото на 2022 година, но е разочарован от непостоянството на отбора и колебливите резултати.
Ливърпул е на път да изпусне място в Топ 4 заради серия от издънки срещу непретенциозни отбори. Смята се, че техничарят иска да бъде част от доста по-мащабен проект и отбор, който играе редовно в Шампионската лига.
Коутиньо не крие желанието си един ден да носи екипа на Барселона и да играе на стадион "Ноу Камп" със съотборника си в националния отбор Неймар.
Ръководството на Ливърпул е готово да седне на масата за преговори, но само ако получи поне 90 милиона евро за звездата си, допълва изданието.
Според испанската преса Коутиньо е отказал огромна заплата от ПСЖ, за да си уреди трансфер в Барса. Към момента от "блаугранас" не са се свързали с агента на играча, но се очаква това да стане факт веднага след края на сезона.
Каталунците силно се надяват, че Ливърпул ще се провали в борбата за място в Топ 4, защото това може да накара клуба от стадион "Анфийлд" да клекне за сделката, получавайки колосална сума за нови попълнения.







Президентът Радев започва днес консултациите с партиите
Пета вечер хиляди румънци протестираха срещу корупцията в съдебната система
Австралия обяви национален траур след убийствата в Сидни
Крайнодесният Хосе Антонио Каст спечели президентските избори в Чили
Как Mercedes-Benz W124 постави еталон с „несъвършените“ си огледала
Полицията в Дубай се сдоби с най-откаченото Ferrari Purosangue
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Само Петче: „Шлемът на Спартак ми доказва, че съм на правилния път“
Крис Сайборг предложи на Дакота Дичева супербитка
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Нов антибиотик срещу полово предавани инфекции одобри FDA
Оценка на бъбречната функция – eGFR, креатинин и цистатин C
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Коментари
Напиши коментар21:34 | 11 май 2017 г.
15:12 | 11 май 2017 г.
13:18 | 11 май 2017 г.
09:47 | 11 май 2017 г.
09:27 | 11 май 2017 г.
21:53 | 10 май 2017 г.
21:21 | 10 май 2017 г.
17:08 | 10 май 2017 г.
16:50 | 10 май 2017 г.
16:32 | 10 май 2017 г.
Напиши коментар