Бруно Фернандеш защити вратаря на Манчестър Юнайтед Андре Онана след гафа на камерунеца срещу Виктория Пилзен.
Стражът сбърка при едно подаване в началото на второто полувреме и подари попадение на чехите, което все пак не се оказа фатално и след два гола на Расмус Хьойлунд Червените дяволи спечелиха.
„Ние искаме да изнасяме топката с подавания и трябва да взимаме правилни решения. Андре помисли, че Мати (Де Лихт) ще може да стигне до топката, но сбърка при подаването и те вкараха, но не това е важното“ заяви португалецът.
„Това, което е важно е, кое е най-доброто решение за бъдещето, а не грешката на Андре. Тук индивидуалностите не са важни, без значение дали става въпрос за добри неща или за грешки. Ние вярваме в Андре и той знае, че е сбъркал. Няма нужда да му казваме. Знаем, че той ще ни помогне много за в бъдеще при изнасянето и вярваме в качествата му с топка в краката“ добави Бруно.