Намеренията на ЛА Галакси да привлече Златан Ибрахимович явно са съвсем сериозни и дори от клуба вече са говорили с шведа относно тази възможност.
Това разкри бившият генерален мениджър на калифорнийци Алекси Лалас, който е достатъчно близо до отбора, за да знае какво се случва.
„Вече са били проведени първи разговори по отношение на такъв трансфер. Галакси е суперклубът на МЛС и правят именно такива секси-трансфери. Идването на Ибрахимович би бил идеален за тях” заяви Лалас пред „Би Би Си”.
Ибрахимович още не е потвърдил какво ще прави през следващия сезон. С 26 гола на сметката си до момента от Юнайтед силно искат да го задържат, но това не е сигурно, че ще се случи.
„Изкушението за Златан Ибрахимович ще бъде не само, че ще получава много пари, но и че ще се превърне в още по-голяма футболна икона. Считам, че от Галакси имат шанс да го привлекат, независимо дали през това лято или следващото” добави Лалас.







Президентът Радев започва днес консултациите с партиите
Пета вечер хиляди румънци протестираха срещу корупцията в съдебната система
Австралия обяви национален траур след убийствата в Сидни
Крайнодесният Хосе Антонио Каст спечели президентските избори в Чили
Как Mercedes-Benz W124 постави еталон с „несъвършените“ си огледала
Полицията в Дубай се сдоби с най-откаченото Ferrari Purosangue
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Само Петче: „Шлемът на Спартак ми доказва, че съм на правилния път“
Крис Сайборг предложи на Дакота Дичева супербитка
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Нов антибиотик срещу полово предавани инфекции одобри FDA
Оценка на бъбречната функция – eGFR, креатинин и цистатин C
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар