Челси определено набира скорост, след  като срази четвъртодивизионния Бароу с 5:0 за „Карабао Къп”, а Кристофър Нкунку се отчете с хеттрик.

Французинът рано се разписа на два пъти, за да даде спокойствие на хората на Енцо Мареска, които доминараха през цялото време.

Той откри в 8-ата минута с удар от въздуха след комбинация с Жоао Феликс, а в 15-ата се възползва от асистенция на Мало Густо.

Малко преди половин час игра Феликс стреля от пряк свободен удар, топката се удари в гредата, а след това в гърба на вратаря Фармън и спря в мрежата за трети път.

Малко след паузата контраатаката на Сините завърши с пас на Мудрик към Педро Нето за първия му гол за лондончани, а в 75-ата минута Нкунку оформи хеттрика си, след като стражът на съперника се подхлъзна.

В състава на Челси играха футболисти, които по-рядко намират място в отбора от Висшата лига, но те не резочароваха.